logo

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА  У ЈУНСКОМ   ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020

ДАТУМ

ВРЕМЕ

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

Место испита

Кандидати

Понедељак

1.6.2020. године

 

10:30 h

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК ЦВ1, ЦВ2, ЦВ3

Писмени део

Ђорђевић Марија-председник/испитивач

Живадиновић Ана-члан

Маројевић Драслар Душанка-члан

Шеста зграда-учионица за енглески језик (Е.ј.)

1.Глишић Јован ЦВ2

 

 

Понедељак

1.6.2020. године

 

9:00 h

ЦВЕЋАРСТВО ТХ2

 

Руптак Стојанка - председник/испитивач

Алексић Живанов Весна –члан

Димитријевић Јасмина -члан

Упрaвна зграда-учионица за цвећарство

1.Багаш Татјана ТХ2

 

Понедељак

1.6.2020. године

 

9:15 h

ЦВЕЋАРСТВО ЦВ3

Димитријевић Јасмина-председник/испитивач

Руптак Стојанка -члан

Алексић Живанов Весна -члан

Упрaвна зграда-учионица за цвећарство

1.Узелац Милица ЦВ3

Уторак

2.6.2020. године

 

10:00 h

ОПРАВКА И ОДРЖАВАЊЕ ПОЉОПРИВРЕДНЕ ТЕХНИКЕ РМПТ3

Радојевић Мирјана-председник/испитивач

Бубуљ Славица-члан

Блажин Слободан,члан

Пета зграда-учионица за  механизацију

(МЕ)

1.Бисак Јожеф РМПТ3

Среда

3.6.2020. године

9:00 h

УКРАСНО БИЉЕ ЦВ2

Димитријевић Јасмина-председник/испитивач

Алексић Живанов Весна -члан

Руптак Стојанка-члан

Упрaвна зграда-учионица за цвећарство

1. Глишић Јован ЦВ2

Среда

3.6.2020. године

9:15 h

ДЕКОРАТИВНА ДЕНДРОЛОГИЈА ТХ2

Димитријевић Јасмина-председник/испитивач

Марковић Верица-члан

Руптак Стојанка-члан

Упрaвна зграда-учионица за цвећарство

1.Багаш Татјана ТХ2

Четвртак

4.6.2020. године

 

9:00h

ИСТОРИЈА ТХ2

 

Стојанов Јелена -председник/испитивач

Драгосавац Драгана-члан

Јовановић Драгана-члан

Упрaвна зграда-учионица за историју

 

1.Багаш Татјана ТХ2

2.Богданов Тамара ТХ2

Четвртак

4.6.2020. године

 

9:00 h

ЗАШТИТА БИЉА ЦВ3

Стоилковић Добре-председник/испитивач

Марковић Верица-члан Живковић Биљана- члан

 

Пета зграда-учионица за повртарство (П2)

1.Узелац Милица ЦВ3

Петак

5.6.2020. године

9:00 h

БИОЛОГИЈА ТХ1, ТХ2, ТХ3

Ковачевић Гордана председник/испитивач

Ратић Невенка, члан

Динић Срђан, члан

Упрaвна зграда-учионица за биологију

1.Багаш Татјана ТХ2

 

Петак

5.6.2020. године

10:30 h

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК ЦВ1, ЦВ2, ЦВ3

 

Усмени део

Ђорђевић Марија-председник/испитивач

Живадиновић Ана-члан

Маројевић Драслар Душанка-члан

Шеста зграда-учионица за енглески језик (Е.ј.)

1.Глишић Јован ЦВ2

 

 

 

 

Четвртак

11.6.2020. године

 

9:00 h

ЛЕКОВИТО И ЗАЧИНСКО БИЉЕ ЦВ2,ЦВ3

Димитријевић Јасмина -председник/испитивач

Алексић Живанов Весна -члан

Марковић Верица -члан

Упрaвна зграда-учионица за цвећарство

1.Глишић Јован ЦВ2

2.Узелац Милица ЦВ3

 

Петак

12.6.2020. године

 

10:00 h

ЛИКОВНА КУЛТУРА ТХ2

Ереш Ђерђ-председник/испитивач

Милевска Мира-члан

Маројевић Драслар Душанка-члан

Шеста зграда-учионица за енглески језик (Е.ј.)

1.Багаш Татјана ТХ2

2.Богданов Тамара ТХ2

3. Глишић Јован ЦВ2

Среда

17.6.2020. године

9:00 h

ВЕРСКА НАСТАВА ТХ1, ТХ2, ТХ3, ТХ4

Радослав Радмановић- испитивач

Милевски Мира,члан

Вићентић Драгица,члан

Упрaвна зграда-учионица за историју

 

1.Багаш Татјана ТХ2

Среда

17.6.2020. године

9:00 h

ПОВРТАРСТВО ЦВ2

Руптак Стојанка-председник/испитивач

Димитријевић Јасмина-члан

Марковић Верица -члан

Упрaвна зграда-учионица за цвећарство

1.Глишић Јован ЦВ2

 

Среда

17.6.2020. године

9:15 h

ДЕНДРОЛОГИЈА СА РАСАДНИЧАРСТВОМ ЦВ3

Алексић Живанов Весна -председник/испитивач

Димитријевић Јасмина-члан

Руптак Стојанка-члан

Упрaвна зграда-учионица за цвећарство

1.Узелац Милица ЦВ3

Четвртак

18.6.2020. године

9:00 h

ЗАДРУГАРСТВО

Изборни предмет

Стоилковић Добре- председник/испитивач Живковић Биљана- члан

Блажин Слободан-члан

 

Пета зграда-учионица за повртарство (П2)

1.Глишић Јован ЦВ2

             

 

У Панчеву, дана 27.5.2020.године                                                                               Директор школе 

                                                                                                                                         Бимбашић Горан