-Одлука измена плана јавних набавки
-План јавних набавки за 2021.годину на које се закон не примењује
-План јавних набавки за 2021.годину на које се закон примењује
Корисни линкови у доба пандемије:
https://imunizacija.euprava.gov.rs/
https://www.facebook.com/
-Извештај са путовања из Валенсије
Обавештавамо ванредне и редовне ученике да је нови број жиро рачуна школе 840-31302845-09, модел 97, позив на број 9802062040174231700
Обавештавамо ванредне ученике да испите за полагање у фебруарском испитном року могу пријавити у просторијама школе сваког радног дана у периоду од 1.2.2024. до 8.2.2024. Подсећамо ванредне ученике који су ове школске године започели школовање да донесу фотографије за ђачке књижице.
-Обавештавамо ванредне ученике да по налогу секретара установе која као дипломирани правник обавља искључиво као једино лице у школи правне послове у школи,на основу члана 132 Закона о основама система образовања и васпитања а у складу са актима школе максималан број испита који ученик може фа пријави је 4. Такође ученик не може да полаже испите из разреда ако претходно није добио сведочанство или диплому о завршеном претходном разреду
|
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА УФЕБРУАРСКОМИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2023/2024 |
|||||
ДАТУМ
|
ВРЕМЕ |
ПРЕДМЕТ |
КОМИСИЈА |
Местоиспита |
Кандидати |
|
Понедељак 12.2.2024 |
9:00 |
МАТЕМАТИКА писмени испит |
МрвошДушан - испитивач/пrедседник Лукић Данијела - члан РадићВучетићЈелена-члан |
Кабинет |
1.Крстић Огњен ПП2 |
|
Понедељак 12.2.2024 |
9:30 |
ОРГАНСКА ПРОИЗВОДЊА У ПОВРТАРСТВУ ПТ2 Изборни предмет |
Марковић Верица – испитивач Димитријевић Јасмина – члан Љубојевић Јелена – члан |
Кабинет |
1.Шкулић Вера ПТ3 |
|
Понедељак 12.2.2024 |
9:30 |
ПРОФЕСИОНАЛНА ПРАКСА РМПТ2 |
Блажин Слободан -председник/испитивач Бубуљ Славица-члан Блажин Драган -члан |
Кабинет |
1.Благојевић Марко РМПТ2 |
|
Понедељак 12.2.2024 |
9:30 |
МЕНАЏМЕНТ И ЕКСПЛОАТАЦИЈА ПОЉОПРИВРЕДНИХ МАШИНА ТПТ3 |
Радојевић Мирјана-председник/испитивач Бубуљ Славица-члан Блажин Драган-члан |
Кабинет |
1..Станић Душан ТПТ 3
|
|
Понедељак 12.2.2024 |
9:30 |
МЕНАЏМЕНТ И ЕКСПЛОАТАЦИЈА ПОЉОПРИВРЕДНИХ МАШИНА ТПТ4 |
Радојевић Мирјана -председник/испитивач Бубуљ Славица-члан Блажин Драган-члан |
Кабинет |
1.Јонаш Јан ТПТ 4 2.Ловрић Давид ТПТ 4 3.Јонаш Борис ТПТ 4 4.Ђукић Никола ТПТ 4 |
|
Понедељак 12.2.2024 |
9:30 |
ПРАКТИЧНА НАСТАВА ТПТ1 |
Бубуљ Славица -председник/испитивач Радојевић Мирјана-члан Блажин Драган-члан |
Кабинет |
1.Станковић Лука ТПТ1 |
|
Понедељак 12.2.2024 |
9:30 |
БОЛЕСТИ ПЧЕЛА ВТ2 Изборнипредмет |
Ковић Александар председник/испитивач Јелача Миодраг-члан Атанацковић Валерија-члан |
Кабинет |
1.Латковић Петра ВТ2 |
|
Понедељак 12.2.2024 |
9:30 |
ФАРМАКОЛОГИЈА ВТ2 |
Чубрић-Златановић Јелена -председник Ковић Александар-члан/испитивач Јелача Миодраг -члан |
Кабинет |
1.Кишереу Кристијан ВТ2 2.Рајаковић Маријана ВТ2 |
|
Понедељак 12.2.2024 |
9:30 |
БОЛЕСТИ ЖИВОТИЊА ВТ3 |
Јелача Миодраг – председник/испитивач КовићАлександар - члан Чубрић-Златановић Јелена -члан |
Кабинет |
1.Недељковић Јелена ВТ3 |
|
Понедељак 12.2.2024 |
9:30 |
БОЛЕСТИ ЖИВОТИЊА ВТ4 |
Чубрић-Златановић Јелена председник/испитивач Јелача Миодраг -члан КовићАлександар-члан |
Кабинет |
1.Станојевић Александар ВТ4 |
|
Понедељак 12.2.2024 |
12:00 |
МУЗИЧКА УМЕТНОСТ ТПТ1 |
Милановић-МладеновићМилица председник/испитивач БесуАлександра-члан Вићентић Драгица-члан |
Кабинет |
1.Имро Борис ТПТ1 |
|
Уторак 13.2.2024 |
9:30 |
ХИДРАУЛИКА И ПНЕУМАТИКА ТПТ3 |
Блажин Драган-председник/испитивач Радојевић Мирјана-члан Блажин Слободан-члан |
Кабинет |
1..Станић Душан ТПТ 3
|
|
Уторак 13.2.2024. |
9:30 |
ПОЉОПРИВРЕДНА ТЕХНИКА ПТ3 |
Бубуљ Славица - председник/испитивач Радојевић Мирјана-члан Блажин Слободан - члан |
Кабинет |
1.Шкулић Вера ПТ3 |
|
Уторак 13.2.2024. |
9:30 |
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ ТПТ1, ТПТ2, ТПТ3, ТПТ4 |
Марковић Вукашин -председник/испитивач Лугић Немања-члан РадићВучетићЈелена-члан |
Кабинет |
1.Јонаш Јан ТПТ 4 2.Ловрић Давид ТПТ 4 3.Јонаш Борис ТПТ 4 4.Ђукић Никола ТПТ 4 |
|
Уторак 13.2.2024. |
9:30 |
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ ПТ1, ПТ2, ПТ3, ПТ4 |
Марковић Вукашин -председник/испитивач Лугић Немања-члан РадићВучетићЈелена-члан |
Кабинет |
1.Лазаревић Иван ПТ4 |
|
Уторак 13.2.2024. |
9:00 |
МАТЕМАТИКА усмени испит |
МрвошДушан - испитивач/пrедседник Лукић Данијела - члан РадићВучетићЈелена-члан |
Кабинет |
1.Крстић Огњен ПП2 |
|
Уторак 13.2.2024. |
9:30 |
ПРОФЕСИОНАЛНА ПРАКСА ТХ1,ТХ2,ТХ3 |
Димитријевић Јасмина -председник/испитивач Милош Ћосић -члан Руптак Стојанка-члан |
Кабинет |
1.Субић Тијана |
|
Уторак 13.2.2024 |
9:30 |
ХЕМИЈА ТХ1/ТХ2/ТХ3/ТХ4 |
Павловић Марина -председник/испитивач РадићВучетићЈелена-члан Марковић Вукашин-члан |
Кабинет |
1.Тешин Јована ТХ3 |
|
Среда 14.2.2024. |
9:30 |
ПОЉОПРИВРЕДНЕ МАШИНЕ ТПТ4 |
Блажин Драган -председник/испитивач Радојевић Мирјана -члан Блажин Слободан- члан |
Кабинет |
1.Јонаш Јан ТПТ 4 2.Ловрић Давид ТПТ 4 3.Јонаш Борис ТПТ 4 4.Ђукић Никола ТПТ 4 |
|
Среда 14.2.2024. |
11:30 |
ЗАШТИТА БИЉА ПТ1 |
Живковић Биљана председник/испитивач Љубојевић Јелена - члан Марковић Верица-члан |
Кабинет |
1.Петраш Јанко ПТ1 2.Ченејац Јелена ПТ1 3.Стевовић Матеја ПТ1 |
|
Среда 14.2.2024. |
9:30 |
ПРАКТИЧНА НАСТАВА ТПТ3 |
Бубуљ Славица -председник/испитивач Живковић Биљана-члан Блажин Слободан-члан |
Кабинет |
1..Станић Душан ТПТ 3
|
|
Среда 14.2.2024. |
9:30 |
ПАТОЛОГИЈА ВТ2 |
Чубрић-Златановић Јелена председник/испитивач Ковић Александар-члан Јелача Миодраг -члан |
Кабинет |
1.Кишереу Кристијан ВТ2 |
|
Среда 14.2.2024. |
9:30 |
ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК ПТ1 |
Снежана Лазић председник/испитивач Ђорђевић Марија, члан Бесу Александра, члан |
Кабинет |
1.Петраш Јанко ПТ1 |
|
Среда 14.2.2024. |
9:30 |
ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК ТХ1 |
Снежана Лазић председник/испитивач Ђорђевић Марија, члан Бесу Александра, члан |
Кабинет |
1.Петковић Александра ТХ1 |
|
Среда 14.2.2024. |
9:30 |
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ РМПТ1, РМПТ2, РМПТ3 писмени испит |
Бесу Александра-председник/испитивач Маројевић-Драслар Душанка-члан ЉубојевићЈелена-члан -члан |
Кабинет |
1.Благојевић Марко РМПТ3 |
|
Среда 14.2.2024. |
9:30 |
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ ПТ1, ПТ2, ПТ3, ПТ4 писмени испит |
Бесу Александра-председник/испитивач Маројевић-Драслар Душанка-члан Љубојевић Јелена члан |
Кабинет |
1.Лазаревић Иван ПТ4 |
|
Среда 14.2.2024. |
9:30 |
ОРГАНСКА ПРОИЗВОДЊА У РАТАРСТВУ ТХ3 Изборни предмет |
Руптак Стојанка – испитивач Марковић Верица – члан Љубојевић Јелена – члан |
|
1.Субић Тијана ТХ3 |
|
Понедељак 19.2.2024. |
9:30 |
ПОЉОПРИВРЕДНА ПРОИЗВОДЊА ТПТ4 |
Живковић Биљана-председник/испитивач Љубојевић Јелена -члан Радован Лукић-члан |
Кабинет |
1.Јонаш Јан ТПТ 4 2.Ловрић Давид ТПТ 4 3.Јонаш Борис ТПТ 4 4.Ђукић Никола ТПТ 4 |
|
Понедељак 19.2.2024. |
9:30 |
ПРОФЕСИОНАЛНА ПРАКСА ВТ2 |
Ковић Александар-испитивач Јелача Миодраг-председник Чубрић-Златановић Јелена-члан |
Кабинет |
1.Кишереу Кристијан ВТ2 2.Рајаковић Маријана ВТ2 |
|
Понедељак 19.2.2024. |
9:30 |
ПЕДОЛОГИЈА И АГРОХЕМИЈА ПТ1 |
Марковић Верица-председник/испитивач Руптак Стојанка -члан Димитријевић Јасмина -члан |
Кабинет |
1.Петраш Јанко ПТ1 2.Ченејац Јелена ПТ1 |
|
Понедељак 19.2.2024. |
9:30 |
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК ВТ1, ВТ2, ВТ3, ВТ4 Писмени испит |
Ђорђевић Марија-председник/испитивач Бајић Зорана-члан Маројевић Драслар Душанка-члан |
Кабинет |
1.Латковић Петра ВТ2 |
|
Понедељак 19.2.2024. |
9:30 |
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК ПТ1, ПТ2, ПТ3, ПТ4 Писмени испит |
Ђорђевић Марија-председник/испитивач БајићЗорана-члан Маројевић Драслар Душанка-члан |
Кабинет |
1.Лазаревић Иван ПТ4 |
|
Понедељак 19.2.2024. |
9:30 |
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК РМПТ1, РМПТ2, РМПТ3 Писмени испит |
Ђорђевић Марија-председник/испитивач БајићЗорана-члан Маројевић Драслар Душанка-члан |
Кабинет |
1.Благојевић Марко РМПТ3 |
|
Уторак 20.2.2024. |
9:30 |
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ РМПТ1, РМПТ2, РМПТ3 усмени испит |
Бесу Александра-председник/испитивач Маројевић-Драслар Душанка-члан ЉубојевићЈелена-члан |
Кабинет |
1.Благојевић Марко РМПТ3 |
|
Уторак 20.2.2024. |
9:30 |
ГЕОГРАФИЈА ТПТ1 |
Стошић Дајана -председник/испитивач ДаниловићЈелена-члан Љубојевић Јелена-члан |
Кабинет |
1.Станковић Лука ТПТ1 |
|
Уторак 20.2.2024 |
9:30 |
ПРЕДУЗЕТНИШТВО ВТ4 |
Љубојевић Јелена -председникиспитивач РадованЛукић – члан Живковић Биљана - члан |
Кабинет |
1.Станојевић Александар ВТ4 2.Анђелковић Драгана ВТ4 |
|
Уторак 20.2.2024. |
9:30 |
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ ПТ1, ПТ2, ПТ3, ПТ4усмени испит |
Бесу Александра-председник/испитивач Маројевић-Драслар Душанка-члан Љубојевић Јелена члан |
Кабинет |
1.Лазаревић Иван ПТ4 |
|
Среда 21.2.2024. |
9:30 |
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК ВТ1, ВТ2, ВТ3, ВТ4 усмени испит |
Ђорђевић Марија-председник/испитивач Бајић Зорана-члан Маројевић Драслар Душанка-члан |
Кабинет |
1.Латковић Петра ВТ2 |
|
Среда 21.2.2024. |
9:30 |
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК ПТ1, ПТ2, ПТ3, ПТ4усмени испит |
Ђорђевић Марија-председник/испитивач БајићЗорана-члан Маројевић Драслар Душанка-члан |
Кабинет |
1.Лазаревић Иван ПТ4 |
|
Среда 21.2.2024. |
9:30 |
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК РМПТ1, РМПТ2, РМПТ3 усмени испит |
Ђорђевић Марија-председник/испитивач БајићЗорана-члан Маројевић Драслар Душанка-члан |
Кабинет |
1.Благојевић Марко РМПТ3 |
|
Четвртак 22.2.2024. |
9:30 |
ВЕРСКА НАСТАВА ВТ1, ВТ2, ВТ3, ВТ4 |
Сања Лукета- испитивач БесуАлександра-,члан Вићентић Драгица,члан |
Кабинет |
1.Латковић Петра ВТ2 2.Ђурић Милица ВТ4 |
|
Четвртак 22.2.2024. |
9:30 |
ПОЉОПРИВРЕДНА ПРОИЗВОДЊА ТПТ1 |
Живковић Биљана-председник/испитивач Љубојевић Јелена-члан Лукић Радован-члан |
Кабинет |
1.Станковић Лука ТПТ1 |
|
Четвртак 22.2.2024. |
9:30 |
БИОЛОГИЈА ПТ1 |
КовачевићГорданапредседник/испитивач Марковић Вукашин, члан Павловић Марина, члан |
Кабинет |
1. Стевовић Матеја ПТ1 |
|
Четвртак 22.2.2024. |
9:30 |
БИОЛОГИЈА ТХ1, ТХ2, ТХ3 |
КовачевићГорданапредседник/испитивач Марковић Вукашин, члан Динић Срђан, члан |
Кабинет |
1.Грубанов Миљана ТХ1 |
|
Четвртак 22.2.2024. |
9:30 |
БИОЛОГИЈА ТПТ1 |
КовачевићГорданапредседник/испитивач Марковић Вукашин, члан Павловић Марина, члан |
Кабинет |
1.Станковић Лука ТПТ1 |
|
Четвртак 22.2.2024. |
9:30 |
ГЕОГРАФИЈА РМПТ3 |
Стошић Дајана -председник/испитивач ДаниловићЈелена-члан Љубојевић Јелена-члан |
Кабинет |
1.Благојевић Марко РМПТ3 |
|
Петак 23.2.2024 |
11:00 |
ЛИКОВНА КУЛТУРА ПП2 |
Ереш Ђерђ-председник/испитивач Милевска Мира-члан Маројевић Драслар Душанка-члан |
Кабинет |
1.Крстић Огњен ПП2 |
|
Петак 23.2.2024 |
11:00 |
Декоративна уметност и техника ТХ3 |
Ереш Ђерђ-председник/испитивач Бесу Александра-члан Маројевић Драслар Душанка-члан |
Кабинет |
1.Субић Тијана ТХ3 |