logo

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА  У AПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2018/2019

ДАТУМ

ВРЕМЕ

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

Место испита

Кандидати

Понедељак

8.4.2019. године

9:35h

 

МАТЕМАТИКА ВТ4

Писмени део

 

 

Душан Мрвош- председник/испитивач

Лукић Данијела - члан

Поповић Наташа-члан

Упрaвна зграда-учионица за математику (С1)

1.Дивљачки Александар ВТ4

Понедељак

8.4.2019. године

9:35h

 

ВЕРСКА НАСТАВА

Радмановић Радослав - председник/члан испитивач

Вићентић Драгица-члан

Милевска Мира-члан

 

Упрaвна зграда-учионица за историју

 

1. Цвијановић Данијела ТХ2

2.Костић Тања ПТ2

 

Понедељак

8.4.2019. године

9:35h

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Ратић Невенка-председник/испитивач

Милутиновић Данијел-члан

Динић Срђан-члан

Фискултурна сала

1.Цвијић Невена ТХ4

Уторак

9.4.2019. године

9:35h

ЗАШТИТА БИЉА ЦВ3;ТХ3

Стоилковић Добре-председник/испитивач

Корићанац Драгица-члан

Марковић Верица-члан

Пета зграда-учионица за повртарство (П2)

1.Павловић Иван ЦВ3

 

 

Уторак

9.4.2019. године

9:45h

ЗАШТИТА БИЉА  ПТ2

Стоилковић Добре-председник/испитивач

Корићанац Драгица-члан

Живковић Биљана-члан

Пета зграда-учионица за повртарство (П2)

1.Костић Тања ПТ2

Уторак

9.4.2019. године

14:00 h

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

 ТХ1, ТХ2, ТХ3, ТХ4:ТПТ3;ВТ4

Усмени део

Милевска Мира -председник/испитивач

Маројевић-Драслар Душанка-члан

Весна Алексић Живанов-члан

Шеста зграда-учионица за српски језик (С3)

1. Цвијић Невена ТХ4

 

2.Дивљачки Александар ВТ4

Среда

10.4.2019. године

9:35h

ЦВЕЋАРСТВО ТХ3;ТХ4

Димитријевић Јасмина председник/испитивач

Марковић Верица –члан

Весна Алексић Живанов -члан

Упрaвна зграда-учионица за цвећарство

1. Павловић Иван ЦВ3

2.Лечеи Габријел ТХ4

Среда

10.4.2019. године

9:35h

ИСТОРИЈА ТХ2

Крунић Јелена-председник/испитивач

Драгосавац Драгана-члан

Јовановић Драгана-члан

Упрaвна зграда-учионица за историју

 

1. Цвијановић Данијела ТХ2

Среда

10.4.2019. године

9:35h

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА ВТ4

 

Драгосавац Драгана -председник/испитивач

Драгана Јовановић-члан

Крунић Јелена-члан

Упрaвна зграда –учионица за социологију (М1)

 

1.Дивљачки Александар ВТ4

 

Четвртак

11.4.2019. године. године

9:45h

ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ И ПРОДАЈЕ ЦВ3

Блажин Драган-председник/испитивач

Стоилковић Добре-члан

Алексић Весна -члан

Пета зграда-учионица за  механизацију

(МЕ)

1.Павловић Иван ЦВ3

 

Четвртак

11.4.2019. године

9:35h

БИОДЕКОРАЦИЈА ТХ3

Димитријевић Јасмина-председник/испитивач

Алексић Весна -члан

Марковић Верица –члан

 

Упрaвна зграда-учионица за цвећарство

1.Лечеи Габријел ТХ4

Четвртак

11.4.2019. године

9:35h

ХЕМИЈА ТХ1, ТХ2, ТХ3, ТХ4,ПТ2

Динић Срђан-председник/испитивач

Петронијевић Нада-члан

Лукић Данијела-члан

Упрaвна зграда-учионица за хемију

1. Цвијановић Данијела ТХ2

2.Костић Тања ПТ2

Петак

12.4.2019. године

9:35h

БИЉНА ПРОИЗВОДЊА ПТ2

Марковић Верица -председник/испитивач

Корићанац Драгица-члан

Стоиљковић Добре-члан

Пета зграда-учионица за повртарство (П2)

1.Костић Тања ПТ2

Петак

12.4.2019. године

9:35h

БИОЛОГИЈА

Ковачевић Гордана председник/испитивач

Ратић Невенка, члан

Динић Срђан, члан

Управна зграда –кабинет за биологију

(Б)

1 .Цвијановић Данијела ТХ2

 

Понедељак

15.4.2019. године

9:35h

 

МАТЕМАТИКА ВТ4

Усмени део

 

 

Душан Мрвош- председник/испитивач

Лукић Данијела - члан

Поповић Наташа-члан

Упрaвна зграда-учионица за математику (С1)

1.Дивљачки Александар ВТ4

Понедељак

15.4.2019. године

9:35h

ОРГАНСКА ПРОИЗВОДЊА У ПОВРТАРСТВУ ПТ2

Марковић Верица-председник/испитивач

Корићанац Драгица-члан

Стоилковић Добре-члан

Пета зграда-учионица за повртарство (П2)

1.Костић Тања ПТ2

Уторак

16.4.2019. године

14:00h

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

 ТХ1, ТХ2, ТХ3, ТХ4;ТПТ3

Усмени део

Милевска Мира -председник/испитивач

Маројевић-Драслар Душанка-члан

Весна Алексић Живанов-члан

Шеста зграда-учионица за српски језик (С3)

1. Цвијић Невена ТХ4

 

2.Дивљачки Александар ВТ4

Четвртак

18.4.2019. године

9:35h

 

ОСНОВИ ХИРУРГИЈЕ ВТ4

Кораћ Ненад-испитивач

Ковић Александар-члан

Јелача Миодраг-председник

Шеста зграда-учионица за

1.Дивљачки Александар ВТ4

 

Четвртак

18.4.2019. године

9:35h

 

ПРАКТИЧНА НАСТАВА ТХ4

Димитријевић Јасмина

испитивач/ председник

Марковић Верица –члан

Весна Алексић Живанов-члан

Упрaвна зграда-учионица за цвећарство

1.Лечеи Габријел ТХ4

2. Цвијић Невена ТХ4

3.Јовановић Ксенија ТХ4

             

 

У Панчеву, дана 5.4.2019.године                                                                               Директор школе 

                                                                                                                                       Бимбашић Горан