logo

 

1. Атанацковић Валерија - ветеринарска група предмета

2. Алексић Живанов Весна - пољопривредна група предмета

3. Алексовска Радмила - рачунарство и информатика

4. Димитријевић Јасмина - пољопривредна група предмета

5. Блажин Драган - пољопривредна група предмета

6. Руптак Стојанка - пољопривредна група предмета

7. Вићентић Драгица - пољопривредна група предмета

8. Живковић Биљана - пољопривредна група предмета

9. Милевска Мира - српски језик и књижевност

10. Лукић Радован - пољопривредна група предмета

11. Блажин Слободан - пољопривредна група предмета

12. Милутиновић Даниел - физичко

13. Бубуљ Славица - пољопривредна група предмета

14. Радовић Дуња - латински језик

15. Љубојевић Јелена - пољопривредна група предмета

16. Стоилковић Добре - пољопривредна група предмета

17. Марковић Верица - пољопривредна група предмета

18. Маројевић Драслар Душанка - српски језик и књижевност

19.Цвијетић Ксенија - српски језик и књижевност

20. Лукић Данијела - математика

21. Марјанов Светлана - грађанско васпитање

22. Николић Страхиња - математика

23. Ђорђевић Марија - енглески

24. Живадиновић Ана - енглески језик

25. Ракић Маријана - пољопривредна група предмета

26. Младеновић Милица - музичко

27. Ереш Ђерђ - ликовно

28. Ратић Невенка - физичко

29. Раичевић Радојица - пољопривредна група предмета

30. Јовановић Драгана - географија и грађанско васпитање

31. Петронијевић Нада - физика

32. Тодоровић Мирослав - филозофија

33. Динић Срђан - хемија

34. Ковачевић Гордана - биологија

35. Радојевић Мирјана - пољопривредна група предмета

36. Савановић Жељко - организатор практичне наставе

37. Кораћ Ненад - ветеринарска група предмета

38. Ковић Александар - ветеринарска група предмета

39. Чубрић Златановић Јелена - ветеринарска група предмета

40. Јелача Миодраг - ветеринарска група предмета

41. Ђукић Славица - ветеринарска група предмета

42. Стојанов Јелена - историја

43. Драгосавац Драгана - социологија, социологија са правима грађана, устав и права грађана