Пољопривредна школа”ЈОСИФ ПАНЧИЋ”

ПАНЧЕВО,Новосељански пут 31

фаx/, тел 013/219-0022-директор  школе, 013 219-0023- секретар школе, 013/219-0025 , рачуноводство      школе

ПОЗИВ  ЗА  ПОДНОШЕЊЕ   ПОНУДЕ

3.1   Наручилац:

Пољопривредна школа“Јосиф Панчић“ Панчево, Ул.Новосељански пут бр.31 , 26000 Панчево,  позива сва заинтересована правна и физичка лица да доставе своје понуде према условима из овог позива и конкурсне документације за ЈНМВ- бр. Д-1 /2017

Право учешћа имају сва физичка и правна лица која испуњавају услове из члана 75. и 76. Закона о јавним набавкама. Испуњеност наведених услова понуђач доказује на начин предвиђен чланом 77. Закона о јавним набакама. Услови које сваки понуђач треба да испуни као и начин на који се доказује испуњеност услова дефинисани су конкурсном документацијом за предметну јавну набавку.

3.2   Врста наручиоца: установа-школа (правно лице основано у циљу обављања делатности које су у општем интересу)

3.3   Врста поступка јавне набавке: Поступак јавне набавке мале вредности  у складу са чланом 39. Закона о јавним набавкама

3.4   Опис предмета набавке и ознака из општег речника набавке:

Електрична енергија

Назив из општег речника набавке: Електрична енергија

Ознака из општег речника набавке: 09310000

Детаљани подаци о предмету набавке наведени су у техничкој спецификацији (тачка 6. Конкурсне документације)

3.5 Опис партија, назив и ознака из општег речника набавке:

Предметна јавна набавка није формирана по партијама.

3.6 Критеријум за доделу уговора:

Критеријум за доделу уговора је најнижа понуђена цена.

3.7 Начин преузимања конкурсне документације:

Конкурсна документација се преузима  са Портала Управе за јавне набавке – www.portal.ujn.gov.rs .

3.8 Начин и рок подношења понуде:

Понудa  се подноси поштом или лично у затвореној коверти на адресу Наручиоца:

Пољопривредна  школа“Јосиф Панчић“ Панчево

Адреса: Новосељански  пут бр. 31 , 26000 Панчево

„НЕ ОТВАРАТИ – ПОНУДА  ЗА  ЈНМВ- Д-1 /2017

Електрична енергија„

На полеђини коверте обавезно навести основне податке о понуђачу, име и телефон лица за контакт. У случају да понуду подноси група понуђача, на полеђини коверте  потребно је назначити да се ради о групи понуђача и навести основне податке о понуђачима и контакт телефоне.

Последњи  дан  рока  за  подношење  понуда, односно  датум  и  сат  рока  за  подношење  понуда  је  13.03.2017.године до 9 часова.

3.9 Место, време и начин отварања понуда:

Јавно отварање понуда  обавиће се дана 13.03.2017. у 12,00 часова, у просторијама Наручиоца.

3.10 Услови под којим представници понуђача могу учествовати у поступку отварања понуда:

Представници Понуђача који учествују у поступку  јавног отварања понуда, обавезни су  да пре почетка јавног отварања комисији Наручиоца предају  писмено овлашћење за учествовање у овом поступку, издато на меморандуму Понуђача, заведено и оверено печатом и потписом овлашћеног лица Понуђача. Лица која присуствују јавном отварању понуда, а нису предали овлашћење, немају право да коментаришу и дају примедбе на ток отварања понуда.

3.11 Рок за доношење одлуке:

Наручилац ће одлуку о избору најповољније понуде  донети у  року од 5 (пет) дана од дана јавног отварања понуда.

3.12 Лице за контакт:

Додатне информације или појашњења која се односе  на припремање понуде Понуђач може тражити у писаном облику, најкасније  пет дана пре истека рока за подношење понуда.

Лице за контакт је Растовић Милена , дипл.правник

факс: 013-370-240, тел.013-219-0023

У Панчеву,  02.03.2017.године                   Наручилац:

Делбр. 302                                                     Пољопривредна школа

“Јосиф Панчић“ Панчево

Комисија

УСПЕХ!!!

Добродошли, Poljoprivredna skola Josif Pancic Pancevo

Успешно сте сачували документ са шифром:1391531

Кликните слику кућице да бисте се вратили на почетну страну или користите мени за навигацију!

Тип документа

Назив